“Hey Girl” kënga e re nga Lyrical Son e Mc Kresha

“Hey Girl” kënga e re nga Lyrical Son e Mc Kresha

09 korrik 2017 12:21

Lyrical Son e Mc Kresha kanë publikuar këngën e tyre më të re, “Hey Girl”.

Teksti i kësaj kënge është shkruar nga të dy reperët, përderisa muzika është bë nga K-Masteri dhe Lyrical Soni, transmeton Koha.net. Videoklipin e ka punuar Imagine Films.

“Hey Girl” është pjesë e albumit “United State of Albania”.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme