Showbiz

Einxhel e penduar për puthjen me Dj Dagz

 

Dje në Big Brother VIP, u komentua që po krijohet një çift i ri, e gjithë kjo pasi Dj Dagz e puthi Einxhelin.

Por, gjatë një diskutimi sot me banorët Einxhel shprehet e penduar, duke thënë së ishte në ndikimin e alkoolit dhe së ishte e lodhur e mërzitur.