Gold AG e Hysni Klinaku me këngë për Shkëlzen e Luan Haradinaj

Gold AG e Hysni Klinaku me këngë për Shkëlzen e Luan Haradinaj

01 mars 2017 20:11

Reperi shqiptar Gold AG ka sjellë edhe një këngë patriotike, këtë herë në bashkëpunim me këngëtarin Hysni Klinakun.

Në këngën e re “Në Dukagjin” ata i këndojnë heronjve të kombit Shkëlzen e Luan Haradinaj, transmeton Koha.net.

Teksti dhe muzika është bërë nga Arian Agushi, kurse orkestrimi është bërë nga Alban Fortuna. Videoklipi është punuar nga M Production.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme