“E mira e Ulqinit” kënga e re nga Gold AG dhe Shemi

05 korrik 2017 18:31

Reperi Gold AG ka sjellë këngën e tij më të re në bashkëpunim me Shemin (Ilirët).

“E mira e Ulqinit” quhet kënga e tyre më e re, transmeton Koha.net.

Teksti dhe muzika Arian Agushi, kurse orkestrimi është bërë nga Florent Boshnjaku.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme