Vjen remiksi i “Mos m’le me ra”

19 qershor 2017 17:16

Është publikuar remiksi i këngës së fundit të Besa Kokëdhimës në bashkëpunim me Elinelin, “Mos m’le me ra”.

Projekti i fundit i dy këngëtarëve është sjell në version të ri nga Gon Haziri.

“Mos m'le me ra” është publikuar muajin e fundit dhe deri tani ka grumbulluar rreth 1.2 milionë klikime.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme