Blero sjell “Jar Na Na”

Blero sjell “Jar Na Na”

07 qershor 2017 17:54

Blero dhe Kolë Oroshi kanë publikuar projektin e ri.

Kënga e re e dyshes mban titullin “Jar Na Na”.

Për muzikën është kujdesur Irkenc Hyka, ndërsa për tekstin Petro Xhori. Klipi është realizuar nga XLfilms.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme