Shyhrete Behluli dhe Gold AG publikojnë bashkëpunimin e ri

Shyhrete Behluli dhe Gold AG publikojnë bashkëpunimin e ri

28 maj 2017 16:51

Dy këngëtarët e njohur shqiptarë Shyhrete Behluli dhe Gold AG kanë bashkuar sërish forcat.

Dyshja e njohur këtë herë ka sjellë bashkëpunimin me titull “Vëlla e Motër”.

Për tekstin dhe muzikën është kujdesur reperi, ndërsa për orkestrimin Don Arbas.

Dy këngëtarët më parë kishin sjellë edhe këngën “Dashnia e nanës”.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme