Nora Muçaj zbulon detajet e projektit të ri muzikor

Nora Muçaj zbulon detajet e projektit të ri muzikor

25 November 2019 23:09

Nora Muçaj është rikthyer në skenën muzikore me baladën e titulluar "Për ty".

Këngëtarja ishte e ftuar në emisionin Express në KTV me ç'rast zbuloi detaje shtesë rreth këngës dhe projekteve të ardhshme muzikore.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme