Neki Emra në Express flet për projektin e tij më të ri

Neki Emra në Express flet për projektin e tij më të ri

22 November 2019 20:03

Neki Emra ishte i ftuar në Express në KTV për ta promovuar këngën e re me titull, "I thua vetes nanë", të cilën këngëtari e sjell pa videoklip.

Kënga e shkruar nga Emra e trajton një temë të ndjeshme dhe të pranishme në shoqërinë tonë.

Për më tepër detaje mund ta ndiqni videon më poshtë.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme