Beyonce ka shtuar disa kilogramë, por ende tërheq vëmendjen

Beyonce ka shtuar disa kilogramë, por ende tërheq vëmendjen

18 November 2019 19:24

Këngëtarja Beyonce, (38), është një nga ata personat që për një kohë nuk postojnë asgjë në mediat sociale dhe pastaj bëjmë ‘bum’. Një situatë të tillë pikërisht tani e ka krijuar Beyonce, e cila postoi fotografi nga gala 'Shawn Carter Foundation' në Hard Rock Casino në Hollywood.

Ajo e kishte veshur një fustan të ngushtë me xhingla i cili i theksonte linjat e saj, ndërsa dukej se i kishte shtuar disa kilogramë. Pamjen magjepsëse Beyonce e plotësoi me çantën në formë të një miliard dollarëve, ndërsa flokët i kishte lëshuar në pamjen e tyre natyrale me kaçurrela.

Image

Fotografitë në Instagram shumë shpejt i fituan më shumë se një milion pëlqime, ndërsa fansat e saj nuk ngurruan të komentonin.

‘Gjithmonë mbretëreshë’, ‘Zoti im’, ‘Je më e bukura’- janë vetëm disa nga komentet nën fotografinë e postuar, shkruan KOHA Ditore. Me të në ngjarje kishte shkruar bashkëshorti i saj Jay-Z, (49).

Këngëtarja vitet e fundit gjithnjë e më pak shihet në publik, megjithatë, kur shfaqet, e gjithë vëmendja është përqendruar në përzgjedhjet e saj të modës.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme