Don Phenom promovon albumin “Kumara” në Express të KTV-së

13 November 2019 20:50

Reperi i njohur nga Shqipëria, Don Phenom, ishte i ftuar sot në Express për ta promovuar albumin e ri muzikor me titull “Kumara”, i cili përmban 13 këngë të reja.

Gjithçka rreth këtij projekti dhe planeve të reperit për të ardhmen, i kuptoni përmes intervistës së realizuar në studio.

Shikoni videon.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme