Ozuna me rol në “Fast & Furious”

Ozuna me rol në “Fast & Furious”

23 October 2019 09:22

Senzacioni latino i popit, Ozuna, e ka fituar një rol të madh në filmin e ri “Fast & Furious”.

Vin Diesel, ylli dhe producenti i franshizës, e konfirmoi lajmin e angazhimit të tij të hënën (21 tetor) duke e postuar një fotografi të tij me këngëtarin portorikan dhe regjisorin Justin Lin në Instagram.

"Siç e dini, shpesh kemi gjetur talent të madh në industrinë e muzikës të cilët kanë kapërcyer në film," e titulloi Vin videon, shkruan KOHA Ditore. "Ata pritet t’i lënë të gjitha titujt e tyre prapa vetes me qëllim që ta luajnë karakterin me integritet... dhe kjo është pikërisht ajo që ka bërë Ozuna. Jam shumë krenar për punën dhe rolin tënd në Fast 9! Pa Mi Gente! Shumë dashuri, gjithmonë”.

Fast & Furious 9 është planifikuar të dalë në kinema në maj të vitit 2020.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme