Prezantuesja pozon nudo me një shishe në dorë

Prezantuesja pozon nudo me një shishe në dorë

14 October 2019 15:51

Prezantuesja britanike Caroline Flack (39) e njohur për reality shown e saj “Love Island”, e ka provokuar imagjinatën e ndjekësve të saj të shumtë. Ajo e postoi një foto ku është e ulur në kuzhinë dhe pozon nudo, me një shishe verë në dorë dhe një gotë.

“Çfarë jave... E kemi një ndejë të vogël”, - shkroi Caroline në përshkrim.

Fansat ishin të mahnitur nga fotoja e saj dhe me këtë rast e lanë një numër komplimentesh në komente, ndërsa kishte edhe nga ata që bënin shaka, shkruan KOHA Ditore

Image

“Shpresoj që do ta fshish sipërfaqen para se të hash mëngjes”, - ka shkruar fansi.

Caroline deri para pak ditësh kishte qenë me pushime në Ibiza, por nuk u kthye fare e pushuar siç dëshironte.

“Jam kthyer nga pushimet vjetore. Nuk kam pushuar aq sa mendoja, por ja që duhet të kthehem në punë”, - shkroi Caroline në fillim të kësaj jave. Asaj i bëri shoqëri në Ibiza i dashuri i saj Lewis Burton (27) dhe miqtë e saj.

Lewis dhe Caroline janë bashkë që nga korriku, ndërsa udhëtimi në Ibiza ndodhi pas përfundimit të xhirimeve të sezonit të showt 'Love Island', në të cilin Flack është prezantuese.

“Ata u njoftuan nga miqtë e ndërsjellë dhe vërtet u përshtatën”, - tha burimi për mediat e huaja.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme