Rikthehet “Nusja nga Stambolli”

Rikthehet “Nusja nga Stambolli”

25 August 2019 13:25

Seria televizive “Nusja nga Stambolli” rikthehet në ekranin e KTV-së.

Nga 2 shtatori në transmetim vjen sezoni i 3-të me zhvillime të reja, dramë dhe skandale.

“Nusja nga Stambolli” është një nga seritë më të shikuara televizive në Ballkan dhe njëherësh edhe është nominuar për çmimin “Emmy” si seria më e mirë në gjuhë të huaj.

Sikurse edhe në dy sezonet paraprake, kjo seri vjen në transmetim çdo ditë pune, me fillim prej orës 21:30.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme