Ermal Fejzullahu e Ledri Vula sjellin “M'ke harru”

Ermal Fejzullahu e Ledri Vula sjellin “M'ke harru”

08 August 2019 15:24

Ermal Fejzullahu e Ledri Vula sjellin këngën e tyre më të re “M’ke harru”.

Muzikën e kësaj kënge e ka bërë Ertug, derisa teksti është shkruar nga Xheraldina Vula, Ledri Vula, Ermal Fejzullahu dhe Big Bang, transmeton Koha.net.

“M’ke harru” vjen me videoklip.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme