Revista ndërkombëtare “Maxim” shpall Olivia Culpon më të bukurën në botë

Revista ndërkombëtare “Maxim” shpall Olivia Culpon më të bukurën në botë

12 June 2019 09:36

Revista ndërkombëtare “Maxim” edhe këtë vit ka shpallur gruan më sexy në botë.

Ajo quhet Olivia Culpo dhe duhet të jetë e njohur dhe për shumicën e njerëzve pasi në vitin 2012 bukuroshja u shpall Miss Universe në konkursin midis 100 vajzave nga e gjithë bota.

Më vonë ajo u bë qendra e disa titujve të lajmeve për shkak se filloi një lidhje me këngëtarin Nick Johnas.

Kjo revistë shpall 100 vajzat më të bukura, por për momentin është bërë publik vetëm vendi i parë/ dita.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme