Dafina Zeqiri publikon “La Reina”

Dafina Zeqiri publikon “La Reina”

25 May 2019 22:07

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri ka lansuar këngën e saj më të re në dy gjuhë, shqip dhe spanjisht.

Kënga titullohet “La Reina”, tekstin e së cilës e kanë shkruar Arijanit Palaj dhe Will Rodriguez ndërsa miksimin dhe masterizmin e ka bërë Zak Cosmos Prod.

Gjithashtu, kënga “La Reina” (“Mbretëresha”) është prodhim i Monyezit.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme