Sabri Fejzullahu sjell “Zemrën gurë”

Sabri Fejzullahu sjell “Zemrën gurë”

18 May 2019 20:52

Këngëtari Sabri Fejzullahu ka publikuar projektin më të ri muzikor të quajtur “Zemrën gurë”

Teksti i këngës dhe muzika janë punuar nga Kreshnik Avdiu, ndërkaq orekstrimi është bërë nga Drinor Berisha.

Videoklipi është produkt i ONIMA-s.

 

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme