“Sonte”, kënga e re nga Luana Vjollca e Dani

“Sonte”, kënga e re nga Luana Vjollca e Dani

04 May 2019 20:41

Këngëtarja nga Shqipëria, Luana Vjollca ka sjell këngën e saj më të re në bashkëpunim me Ramadan Krasniqin – Danin.

Producent i kësaj kënge është Bini Nebihu, derisa tekstin dhe melodinë e ka shkruar Filloreta Raci – Fifi, transmeton Koha.net.

Në saksofon luan Vis Shkodrani, derisa në kitarë Astrit Stafaj.

Kënga është me videoklip që e ka punuar Max Production.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme