Binjaket shqiptare në “The Voice of Italy” me këngën e Era Istrefit korrin suksese

Binjaket shqiptare në “The Voice of Italy” me këngën e Era Istrefit korrin suksese

24 April 2019 09:58

Binjaket shqiptare, Serena Sinani dhe Ina Sinani kanë marrë pjesë në “The Voice of Italy”.

Binjaket, grupi i të cilave thirret ‘Sindolls’, kanë kënduar këngën e Era Isrefit e Ledri Vulas, ‘Shumë pis’, me të cilën ka marrë shumë duartrokitje dhe janë vlerësuar shumë nga juria, transmeton koha.net.

Më poshtë shikoni performancen e binjakeve në “The Voice of Italy”.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme