“Ku ma le”, kënga e re nga Samanta

“Ku ma le”, kënga e re nga Samanta

20 April 2019 17:59

Samanta ka publikuar këngën e saj më të re “Ku ma le”.

Muzikën e kësaj kënge e ka bërë Cricketi, derisa teksti është shkruar nga Gesko dhe Samanta, transmeton Koha.net.

“Ku ma le”, vjen me videoklip të punuar nga Max Production.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme