Dren Abazi së shpejti me këngë të re dhe koncert në Prishtinë

Dren Abazi së shpejti me këngë të re dhe koncert në Prishtinë

14 April 2019 21:37

Muzikanti, kantautori, krijuesi i grupit muzikor Zig Zag Orkestra, Dren Abazi, ishte i ftuar ne emisionin Jeta.

Ai në Rrëfim Jete zbuloi shumë të pathëna. Një prej tyre ishte se njoftoi se shumë shpejt do të lansojë këngën e re si dhe do të mbajë koncert në Prishtinë.

Intervistën ku Abazi rrëfen shumë gjëra të pathëna deri tash mund ta ndiqni në videon më poshtë:

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme