Sabri Fejzullahu sjell “Dashnija Ime”

Sabri Fejzullahu sjell “Dashnija Ime”

12 April 2019 20:07

Këngëtari i mirënjohur kosovar, Sabri Fejzullahu ka publikuar këngën e tij më të re “Dashnija ime”.

Muzikën dhe orkestrimin e ka bërë Irkenc Hyka, derisa tekstin e ka shkruar Petro Xhori, transmeton Koha.net.

Miksimin e këngës e ka bërë Jojo, derisa producent i saj është Mirton Xhekaj.

“Dashnija Ime” vjen me videoklip të punuar nga MProduction.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme