Hip-hop artisti nga Prishtina, Nushi, kundërpërgjigjet kritikave me dy këngë

25 March 2019 20:12

Hip-hop artisti nga Prishtina, Nushi, duket se do të jetë mjaft i angazhuar gjatë vitit 2019.

Ai sapi i ka publikuar dy këngë të reja, përmes së cilave edhe kundërpërgjigjet ndaj kritikave.

Gjithçka rreth këtyre projekteve dhe më shumë, ju rrëfen vet Nushi, përmes intervistë së realizuar në studion e emisionit Express.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme