Publikohet kënga RIP, pjesë e saj edhe Rita Ora

Publikohet kënga RIP, pjesë e saj edhe Rita Ora

15 March 2019 14:41

RIP është titulli i këngës në të cilën është pjesë këngëtarja shqiptare Rita Ora.

Kjo këngë është realizuar në bashkëpunim në mes Sofia Reys, Rita Ora dhe Anitta, ku Rita është mysafire.

Videoklipi i këngës është lansuar në kanalin muzikor youtube dhe ka tejkaluar gjysmë milioni shikime.

Ndërsa Rita Ora është shprehur e lumtur për këtë bashkëpunim.

“Shumë e lumtur me qenë pjesë e RIP me të mrekullueshmet Sofia Reys dhe Anitta, prehu në paqe. Faleminderit të gjithëve për përkrahje”, ka shkruar Rita në Instagram.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme