Era dhe Nora Istrefi finalizojnë xhirimet e klipit të ri

Era dhe Nora Istrefi finalizojnë xhirimet e klipit të ri

15 March 2019 09:31

Era dhe Nora Istrefi ka kohë që kanë paralajmëruar një duet, ndaj fansat e tyre po e presin me padurim këtë këngë. Përmes rrjeteve sociale, Era ka njoftuar se gjatë ditës së djeshme do përfundojnë xhirimet e videoklipit, kurse kënga do të lançohet shumë shpejt.

Në ‘Instastory’, Era ka sjellë pamje nga prapaskenat e xhirimeve, ku tregon ambientin në të cilin po filmojnë. Kujtojmë që ky është projekti i parë i përbashkët i motrave Istrefi. Të gjithë fansat e tyre mezi po e presin/G.SH.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme