Bebe Rexha publikon klipin e këngës “Last Hurrah”

Bebe Rexha publikon klipin e këngës “Last Hurrah”

21 February 2019 17:19

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, ka publikuar klipin e këngës “Last Hurrah”.

Rexha këtë këngë e publikoi para gjashtë ditësh dhe tuboi 2.7 milionë klikime në YouTube dhe sot ka publikuar klipin ekstravagant të kësaj kënge.

Kënga e re vjen pas bashkëpunimit që Bebe Rexha kishte me David Guettan e J Balvin për këngën “Say my name”.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme