Dua Lipa shkëlqen në tepihun e kuq të “Brit Awards” Foto: Reuters

Dua Lipa shkëlqen në tepihun e kuq të “Brit Awards”

20 February 2019 20:04

Këngëtarja kosovare, Dua Lipa, ka tërhequr vëmendjen me paraqitjen e saj në tepihun e kuq të ceremonisë “Brit Awards”.

Me një fustan më të hapur në krahasim me paraqitjet e shkuara të saj, Lipa hyn në ceremoni me katër nominime, më së shumti sivjet.

Ajo është në garë për këngën më të mirë britanike me dy nominime dhe me dy nominime për videon më të mirë.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme