Boogie dhe Eminem sjellin “Rainy Days”

Boogie dhe Eminem sjellin “Rainy Days”

20 February 2019 18:19

Është publikuar kënga më e re e reperëve amerikanë Boogie dhe Eminem.

“Rainy Days” vjen edhe me videoklip, transmeton Koha.net.

Kjo këngë është pjesë e albumit debutues të Boogiet “Everythings For Sale”.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme