Dua Lipa bëhet me figurë prej dylli në Madame Tussauds në Londër

Dua Lipa bëhet me figurë prej dylli në Madame Tussauds në Londër

16 February 2019 08:47

Këngëtarja me prejardhje nga Kosova, Dua Lipa, ka vazhduar sukseset në karrierë pasi është bërë me figurë prej dylli në muzeun e dyllit “Madame Tussauds” në Londër.

Krijuesja e hitit “One Kiss” befasoi fansat e mbledhur në muze dhe pozoi me figurën e saj, një javë pasi fitoi dy çmime “Grammy”.

23-vjeçarja dukej joshëse gjatë paraqitjes së saj në muze dhe u shoqërua nga i dashuri i saj, Issac Carew.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme