“Marigona” i rikthehet skenës me këngën “Ku je”

“Marigona” i rikthehet skenës me këngën “Ku je”

15 February 2019 18:44

Grupi “Marigona” pas disa vjetësh mungesë, i është rikthyer skenës muzikore duke publikuar këngën “Ku je”.

Për muzikën dhe orkestrimin është përkujdesur Ilir Tolaj ndërsa tekstin e ka shkruar Ilir Maqastena.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme