Sabri Fejzullahu publikon këngën “Shqipe”

Sabri Fejzullahu publikon këngën “Shqipe”

15 February 2019 18:24

Këngëtari veteran, Sabri Fejzullahu, pak ditë para përvjetorit të Pavarësisë së Kosovës, ka publikuar këngën “Shqipe”, me të cilën thotë se është i bindur që do të bëhet “Shqipëria e madhe”.

Tekstin dhe muzikën e ka realizuar Kreshnik Avdiu ndërsa orkestrimin e këngës e ka përfunduar Ardian Kastrati.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme