Gashi e Ledri Vula sjellin “That’s Mine”

Gashi e Ledri Vula sjellin “That’s Mine”

15 February 2019 12:19

Gashi dhe Ledri Vula kanë sjellë këngën e tyre më të re “That’s Mine”.

“That’s Mine” vjen edhe me videoklip, transmeton Koha.net.

Videoklipi është xhiruar kryesisht në qytetin e Prishtinës dhe ka sekuenca edhe nga performanca e dy reperëve në festivalin “Sunny Hill”.

Gjithashtu një pjesë është xhiruar në stadiumin “Fadil Vokrri”.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme