Korab Shaqiri sjell “Zemra e saj”

Korab Shaqiri sjell “Zemra e saj”

14 February 2019 17:39

Në Ditën e të Dashuruarve, këngëtari Korab Shaqiri ka publikuar projektin me titull “Zemra e Saj”.

Kënga është produkt i “Barok Sound Studio”.

Vetë këngëtari është kujdesur për tekstin dhe muzikën.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme