Ghetto Geasy paralajmëron lansimin e një “bombe”

Ghetto Geasy paralajmëron lansimin e një “bombe”

12 February 2019 08:43

Reperi i njohur kosovar, Getoar Selimi, ka paralajmëruar lansimin e një “bombe”.

Në një postim në Instagram, Ghetto Geasy ka thënë se ka ardhur “koha për me e lëshu një bombë”.

Projekti i tij i fundit është bashkëpunimi me Florin dhe Brunon në “Mori”.

View this post on Instagram

Koha per me leshu nje ? ...

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy) on

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme