Kush po i xhelozon reperët Onat dhe Majk

Kush po i xhelozon reperët Onat dhe Majk

21 shkurt 2017 21:40

Reperët e njohur nga Prishtina, Onat dhe Majk, këtyre ditëve kanë realizuar për herë të parë pas shumë vjetësh një këngë të përbashkët, në kuadër të njërit prej labelave të famshëm në rap hip-hop-in shqiptar.

Cila është arsyeja që deri tani nuk kanë realizuar duet, ani pse dikur ishin pjesë e një grupi tashmë të shpërbërë, shikojeni storien e emisionit “Express” të KTV-së:

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme