Rihanna e Jay Z pritet të bashkëpunojnë sërish

Rihanna e Jay Z pritet të bashkëpunojnë sërish

09 February 2019 17:09

Yjet e muzikës Rihanna dhe Jay Z duket se do të bashkëpunojnë më 2019 për të sjellë këngë të reja.

NME shkruan se dyshja janë takuar në një darkë në Los Angeles, transmeton Koha.net.

Sipas këtyre raportimeve thuhet se miqtë kanë pasur një “drekë biznesi” dhe kanë diskutuar edhe muzikën dhe çfarë mund të bëjnë së bashku.

Ata kanë bashkëpunuar edhe më parë në këngët “Run This Town”, “Umbrella” e “Talk That Talk”.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme