Cristiano prezanton super makinën e tij të re

Cristiano prezanton super makinën e tij të re

21 shkurt 2017 20:14

Cristiano Ronaldo ka prezantuar makinën e tij të re sportive në rrjetet sociale.

Sulmuesi portugez i Realit të Madridit ka shtuar koleksionin e tij të makinave luksoze me një Bugatti Veyron të zi, që kushton rreth 2 milionë euro, transmeton tch.

Fituesi i Topit të Artë ka pozuar me makinën e re te hyrja e shtëpisë së tij dhe fotoja e postuar në Twitter ka arritur 6000 “retweet” brenda një ore.

Image

Komentet

Shto koment

Të ngjashme