Era Istrefi së shpejti me këngë të re në bashkëpunim me DJ-in grek Foto: The Independent

Era Istrefi së shpejti me këngë të re në bashkëpunim me DJ-in grek

05 February 2019 16:57

Këngëtarja me famë botërore nga Kosova, Era Istrefi, po përgatitet për hitin e radhës.

“Selfish” titullohet kënga që do vijë në bashkëpunim me DJ-in grek dhe belg, Dimitri Vegas.

“Do të vijë së shpejti”, ka shkruar Istrefi në një postim në Instagram.

Ajo ka publikuar një pjesë të klipit ndërsa këndon këngën në një skenë gjigante.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme