“Kallma Synin” kënga e re nga Taste2

“Kallma Synin” kënga e re nga Taste2

02 February 2019 22:44

Reperi nga Prishtina, Milot Hoxha i njohur si Taste2 ka publikuar këngën e tij më të re “Kallma Synin”.

Tekstin e kësaj e kënge e kanë shkruar Taste2 dhe Xhafa, me këtë të fundit që e ka bërë edhe muzikën, transmeton Koha.net.

Incizimi është bërë në “HomeBaseSound”.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme