“Hollywood Reporter” e ngatërron Rita Orën me një burrë!!

“Hollywood Reporter” e ngatërron Rita Orën me një burrë!!

24 January 2019 10:02

Rita Ora ka bërë bujë të madhe në mediat e huaja edhe pse nuk ka qenë protaganiste.

Fotografia e bukuroshes shqiptare gabimisht u gjen në revistën e mirënjohur amerikane të shoubizit, Holywood Reporter.

Në fakt, këngëtarja jonë aq bukur ishte maskuar si këngëtari si Post Malone me rastin e festës së Halloween-it, sa që në grackën e saj ka rënë edhe revista 89-vjeçare.

Image

Gazeta në shkrimin e fituesve të Grammy, Camila Cabello, Cardi B dhe Post Malone, në vend të këtij të fundit e kanë vënë imazhin e biondinës.

Edhe vetë hitbërësja e “Anywhere” duke qenë mysafirë e Jimmy Fallonit, shumë prej fansave dhe miqve nuk kishin arritur ta kuptonin se ishte ajo dhe jo artisti amerikan gjatë “Natës së shtrigave”, transmeton televisioni publik.

Ndërkohë, vitin e kaluar ajo ka nxjerrë në shitje albumin më të ri muzikor të titulluar, “Phoenix”, ku ka përfshirë 12 këngë.

Artistja ka bërë të ditur se albumi është renditur në Top-5 albumet më të dëgjuara nga një artiste në 2018 si dhe albumi i 6 më i dëgjuar nga një artiste në Angli.

Image

Komentet

Shto koment

Të ngjashme