Dua Lipa publikon pamje nga xhirimet e videoklipit të ri

Dua Lipa publikon pamje nga xhirimet e videoklipit të ri

21 January 2019 15:04

Dua Lipa, ka postuar fotografi nga xhirimet e videoklipit të saj të fundit, "Swan Song", që njëkohësisht do të jetë kolonë zanore e filmit me buxhet të lartë, "Alita".

Klipi duket se do të jetë shumë artistik dhe do ta sjellë Duan duke aktruar, derisa kënga lansohet për publikun mbarë botërorë të enjten më 24 janar, transmeton KTV.

 

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme