Gjira Kajtazi pret foshnjën e parë

Gjira Kajtazi pret foshnjën e parë

14 January 2019 13:58

Nuk e kemi parë moti në ekranet tona dhe mungesa e saj vërehet dukshëm në skenën muzikore, por këngëtarja e njohur për stilin e veçantë, Gjira Kajtazi, u kthye me befasi.

Ajo befasoi të gjithëve për të mirë, me publikimin e lajmit të shtatzënisë së saj të parë.

Ajo duket rrezatuese në fotografinë e publikuar në Instagram ku shfaqet me barkun e fryrë.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme