Kastro promovon këngën “Sa t’o jeta”

Kastro promovon këngën “Sa t’o jeta”

11 January 2019 20:06

Kastro është një reper i veçantë nga Gjilani, i cili ishte i ftuar sot në Express të KTV-së për ta promovuar videoprojektin e ri muzikor me titull, "Sa t'o jeta".

Ai tregoi detaje rreth këngës dhe planeve të tij për të ardhmen.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme