Jennifer Aniston harron ndarjen, kërkon ndihmën e miqve për ta gjetur “mashkullin ideal”

Jennifer Aniston harron ndarjen, kërkon ndihmën e miqve për ta gjetur “mashkullin ideal”

11 January 2019 09:39

Jennifer Aniston u nda nga Justin Theroux në shkurt të vitit 2018 pas shtatë vitesh së bashku.

Dhe tashmë aktorja e njohur është e gatshme për një lidhje të re, sipas revistës së njohur ‘Life & Style magazine’.

49 vjeçarja dëshiron të ketë të dashur para ditëlindjes së 50-të, e cila i bije me 11 shkurt.

Aktorja ka kërkuar ndihmën e miqve të saj të afërt për të gjetur mashkullin ideal’.

Mashkulli ideal për aktoren duhet të jetë i pashëm dhe i suksesshëm, në fund të fundit ajo është një aktore elitare e Hollywood-it, transmeton televizioni publik

Kujtojmë, që më parë Aniston ishte në lidhje ma aktorin Brad Pitt, Tate Donovan dhe John Mayer.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme