E bukura Emma Watson dhe Bisha

E bukura Emma Watson dhe Bisha

21 shkurt 2017 14:15

Më pak se një muaj nga publikimi i filmit, është e vështirë të mendosh se si njerëzit do të presin më me ëndje filmin e ri “E bukura dhe Bisha”, por Emma Watson ia del më së miri.

Në një klip të publikuar të hënën, aktorja këndon këngën e mrekullueshme të “Belle” bashkë me pjesën tjetër të qytetit gjatë rikthimit për librin.

Video jep një vështrim të karakterit të Emmas, duke u kujtuar fansave të filmit se detajet e rëndësishme nuk kanë ndryshuar, teksa tregon dhe bukuritë mahnitëse të fshatit francez, transmeton tch.

“E bukura dhe Bisha” do të shfaqet zyrtarisht më 17 mars në kinematë botërore.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme