Hemsworthit dhe Cyrusit nuk u ngutet të krijojnë familje

Hemsworthit dhe Cyrusit nuk u ngutet të krijojnë familje

29 December 2018 10:15

Dyshja Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth janë të martuar tash e një javë, por nuk janë duke menduar për të krijuar familje.

Këngëtarja dhe aktori australian janë të lumtur që procesin e krijimit të familjes do ta shtyjnë për pak kohë, kanë thënë burimet e afërta me familjen.

“Të dy i duan fëmijët, por nuk u ngutet që të krijojnë familje”, ka thënë një burim për revistën “People”.

Çifti është martuar më 23 dhjetor në një ceremoni private në shtëpinë e familjes Cyrus.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme