“Qielli i 7”, kënga e re nga Vesa Smolica

“Qielli i 7”, kënga e re nga Vesa Smolica

15 December 2018 18:29

Vesa Smolica ka publikuar këngën e saj më të re “Qielli i 7”.

Producent i këngës është Klevi Vallja, kurse incizimi i këngës është bërë në PINT Studio nga K-Masteri, që është përkujdesur edhe për miksimin dhe masterizimin, transmeton Koha.net.

Tekstin e ka shkruar Vesa Smolica.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme