Gold AG me këngë për Ushtrinë e Kosovës

Gold AG me këngë për Ushtrinë e Kosovës

14 December 2018 18:40

Me rastin e krijimit të Ushtrisë së Kosovës, Gold Ag është bashkuar me këngëtarin e njohur Kastriot Tusha për këngën “Ushtria e Kosovës”.

Tekstin e këngës e ka shkruar reperi Arian Agushi, transmeton Koha.net.

Kurse muzikën e ka bërë Alban Furtuna dhe Arian Agushi. Kënga vjen edhe me videoklip.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme