Dua Lipa merr vëmendjen në Women In Music

Dua Lipa merr vëmendjen në Women In Music

07 December 2018 11:55

Krejt sytë ishin të kthyer kah këngëtarja shqiptare, Dua Lipa kur ajo parakaloi në qilimin e kuq të ceremonisë së Billboardit, Women in Music që u mbajt në New York.

23-vjeçarja u shfaq e parezistueshme me stilin e saj të veçantë.

Me një palë pantallona dhe xhaketë klasike ajo mori vëmendjen e të pranishmëve në këtë ceremoni.

 

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme